Przegląd najciekawszych gadżetów dla graczy

Nie ważne czy szukasz czegoś dla siebie czy na prezent, tutaj znajdziesz najciekawsze propozycje akcesoriów dla gracza. Nie ważne czy chodzi o PC, konsolę stacjonarną czy przenośną, mamy dla Was propozycje tego co przyda się każdemu. Nie liczymy coraz liczniejszego grona ludzi, którzy “grają” na komórkach. Ich można zaliczyć do graczy.

Wiesz czy masz plecy?

First person shootery mają jedną cechę, która nie ma żadna inna gra. Nie wiesz co masz z tyłu. Tak więc dobre słuchawki dla gracza to podstawa. Głośniki nie zapewnią trójwymiarowego dźwięku. Jedynym rozwiązaniem by mieć jeszcze lepsze KDA to słuchawki dla gracza. Wzrok to nie wszystko. Słuch potrafi wychwycić kroki nieprzyjaciela za plecami.

chłodzenie komputera do gier

Daje to niezwykłą przewagę w grach sieciowych oraz pozwala przeżyć muzykę w nowym wymiarze. Co więcej, słuchawki dla graczy występują z mikrofonem. Umożliwia to łatwą komunikację z resztą zespołu. Co daje jeszcze więcej przewagi do zdobywania fragów. Dobrze skomunikowany zespół to skuteczny zespół. A dzięki rozwojowi technologii, coraz tańsze są słuchawki bezprzewodowe. Naprawdę godne uwagi.

Na padzie nie postrzelasz

Nie ma nic gorszego niż FPSy na konsoli. Dlatego prawdziwy fan takich tytułów jak Counter-Strike, Overwatch czy Fortnite musi mieć myszkę do gier. Precyzyjne celowanie zapewnia łatwe headshoty. Chociaż sama czułość może nie być najważniejsza. Dla progamera wygoda to konieczność. Wiele godzin grania wymaga pełnego skupienia, a ból dłoni to zmora zawodowców. Dlatego ergonomia to to czego szukasz. Niestety, za to trzeba zapłacić. Ceny myszek do gier nie zaczynają się od 50 złotych jak przy zwykłym sprzęcie.

Niestety to zakup zaczynający się od 150 PLN. Ale warto wydać te pieniądze na sprzęt, który będzie służył latami. Jeżeli mamy trochę więcej gotówki, możemy wybrać myszkę bezprzewodową. Nie będzie tak szybka, jak ta przewodowa, choć producenci prześcigają się, by mógłby dorównać protoplastom. Mamy do wybory technologię radiową lub bluetooth. Myszka bezprzewodowa to wybór dla tych, którzy lubią obsługiwać z łóżka duży ekran. Świetna myszka bez podkładki jest jak Virtus.pro bez Pashy Biceps. Dlatego wybierając myszkę do gier, warto wydać kilkadziesiąt złotych na miejsce gdzie będzie się poruszać. Nie jest to droga inwestycja, ale pozwoli wykorzystać możliwości myszki jeszcze bardziej.

WASD w wygodnej formie

Jeżeli masz już myszkę, to czego potrzebujesz to klawiatura dla graczy. Tutaj znowu ergonomia gra pierwsze skrzypce. I nie mówimy tu tylko o takich bajerach jak dodatkowe klawisze do obsługi peceta, ale odpowiednie ułożenie i podparcie nadgarstka. Najlepsze modele, mają też programowalne przyciski z wyświetlane. To naprawdę godne uwagi. Jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z klawiaturą mechaniczną dla graczy i jej charakterystycznymi kliknięciami, to bardzo wiele cię ominęło. Ta technologia pozwala jeszcze szybciej przyciskać każdy klawisz.

Praktycznie nie da się odczuć oporu pracy mechanizmu prawdziwej klawiatury dla graczy. Na koniec zostawiliśmy monitor dla gracza. Tutaj rozmiar ma znaczenie. Najciekawsze rozwiązania na ten moment obejmują zakrzywiony ekran, który zapewnia idealny kąt widzenia na każdy piksel. Taka technologia jak HDR oraz super synchronizacja, to rewolucję dla tych, którzy już mają potężną kartę graficzną. Ceny monitorów dla graczy zaczynają się od 800 PLN.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *